فروشگاه نوشدارو

اطلاعات مورد نظر خود را در نوشدارو بیابید

فروشگاه نوشدارو

اطلاعات مورد نظر خود را در نوشدارو بیابید

سیاست حریم خصوصی

Ellipse 1

سیاست حریم خصوصی

متن حاضر رویه سایت نوشدارو را در خصوص اطلاعات شخصی کاربران و مخاطبان خود توضیح می دهد.

حریم خصوصی مراجعه کنندگان به نوشدارو برای ما محترم شمرده می شود لذا نوشدارو خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه کاربران خود دانسته و از انتشار اطلاعات شخصی کاربران و مخاطبان خود خودداری می نماید.

برخی از اطلاعات بازدیدکندگان و کاربران در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما ثبت می گردند. اطلاعات جمع آوری شده، برای بهبود محتوای سایت و یا انجام مطالعات علمی و آماری مورد استفاده قرار می گیرند.

نوشدارو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق مجرمانه باشد، نوشدارو می توند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها در چارچوب فوق الذکر را به نوشدارو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

نوشدارو برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا ارسال مطالب علمی، برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیلها و پیامک ها نداشته باشند می توانند عضویت در خبرنامه نوشدارو را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیلها و پیامها و سلب حق اعتراض می باشد.

این سایت جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که معمولا بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هر گونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس کامپیوتری نیست و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی کاربران را آلوده سازد. به علاوه کوکی به کار گرفته شده در این سایت قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی کاربران را ندارد.