فروشگاه نوشدارو

اطلاعات مورد نظر خود را در نوشدارو بیابید

فروشگاه نوشدارو

اطلاعات مورد نظر خود را در نوشدارو بیابید

قوانین و مقررات

Ellipse 1

قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه ای نوشدارو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در رویه ها و سرویسها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه به روز رسانی می شود.

ورود کاربران به وب سایت نوشدارو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات نوشدارو است.

همه مطالب در دسترس از طریق وب سایت نوشدارو مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی و کلیه محتوای تولید شده توسط نوشدارو جزئی از اموال نوشدارو محسوب می شود. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به وب سایت نوشدارو مجاز است.(توجه: این لینک نباید nofollow باشد.) لازم به توضیح است که استفاده از مطالب سایت تنها برای استفاده جهت اهداف و مقاصد قانونی مجاز می باشد و نباید به هیچ شکل منجر به اسیب به شهرت یا سوءاستفاده از سایت نوشدارو گردد.

هر گونه کپی برداری بدون رعایت شرایط فوق، حق پیگرد قانونی را برای نوشدارو محفوظ می دارد.

نوشدارو این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت صلاحدید و بدون هیچ محدودیتی، نسبت به لغو عضویت و غیر فعال کردن حساب کاربری کاربرانی که عملکردی مطابق سیاستهای سایت ندارند اقدام نماید.

نوشدارو هچ گونه نظارت و مسئولیتی در قبال محتوا، محصولات و عملکرد شرکتها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج نوشدارو فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات یا من های داخل نوشدارو با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتا هر گونه خسارت مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها بر عهده ارائه دهنده آن محصول، خدمات و محتوا خواهد بود.

هرگونه مطلب ارائه شده در نوشدارو صرفا جنبه اطلاع رسانی دارد و نباید به هیچ وجه به عنوان جایگزین مراجعه حضوری به پزشک یا داروساز و یا برای خوددرمانی مورد استفاه قرار گیرد.